Cezaevine Mektup Nasıl Yazılır? Mektup Örnekleri Nelerdir?

Cezaevine Mektup Nasıl Yazılır? Mektup Örnekleri Nelerdir?

Sağ üst köşeden eşsiz sitemize üye girişi yapın ve örneklere benzer binlerce muhteşem desenli içeriklerimiz üzerine mektubunuzu yazın, zarflarınızı seçin ve postaneye gitmeden postaya verin.

Yüzlerce eşsiz güzellikte desenli mektup kağıtlarımızı görmek için Tıklayın

Yine eşsiz güzellikteki desenli mektup zarflarınızı görmek için Tıklayın

MEKTUP ÖRNEKLERİ :

 

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder            cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder            cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder            cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder

 

ZARF ÖRNEKLERİ:

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder            cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder            cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder            cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder

 

Yaklaşık 10 yıldır mektup gönderiyoruz. Bu süre zarfında web sitemiz Canlı desteği vasıtası ile siz çok kıymetli üyelerimizle daima iletişimde kaldık. Bu süre zarfında bizden çok defa Cezaevine mektup nasıl yazılır, Cezaevine mektup örnekleri var mıdır şeklinde soruldu. Bazen kopyala yapıştır yapmak için, bazen nasıl yazıldığını görmek için talep edildi. Bu blog yazısı umarım size cezaevine nasıl mektup yazılır sorunuza cevap olur.

Öncelikle Yeditepe İstanbul dizisinden bir mektup sahnesi koyalım Buraya. Bir dizi sahnesi belki ilham olabilir size. Dikkatle izlerseniz aslında tam cevabı tüm kalbinizle alacaksınız.

1- Cezaevindeki Eşinize Mektup Örnekleri

 

Canımın içi, her şeyim, biricik eşim,

 Bugün Ahmet ile annemlere gittik, ahmeti çok özlemişler sürekli çağırıyorlardı. sabah kahvaltıya gitmiştik seni konuştuk, aklımızdan hiç çıkmıyorsun. annemler de seni çok özlemiş, onlara da söyledim yazmalarını etmelerini yazacaklarmış sana. ahmet zaten sürekli babam babam diyerek geziyor, çok özledi seni, çok özledik. bugün çektiğim fotoğrafları da sana göndereceğim bu mektupla beraber, en azından bizimleymişsin gibi hissedersin belkii. bu hafta görüşe gelemeyeceğim ahmetin okulda toplantısı varmış inşallah diğer hafta gelicez oğlumuzla beraber. hiç üzülme canını sıkma hepsi geçicek. biz çok iyiyiz, iyiler mi değillermi düşünme hiç tamam mı. annemlerden akşam eve döndüğümde eve girince seninle geçirdiğimiz zamanları özledim. Akşam yemeği hazırlamak için mutfağa girdim ve senin en sevdiğin yemekleri yapmaya çalıştım. Yemeği hazırlarken seninle yaptığımız sohbetleri özledim. gelip yardım etmeye çalışıyor gibi yapıp kaytarmanı hatırlayıp güldüm. makarnayı çok seversin makarna yaptım tabi yanında da olmazsa olmazın tavukk. ahmet çok beğendi yemekleri geldi öptü sürekli beni çok güzel olmuş annecim diye. çok duygulandım. seni çok özlüyoruz. kendine çok dikkat et olur mu? mektubunun gelmesini dört gözle bekliyorum haberlerini bekliyorum 

 

Gelin şimdi de bu mektubu güzel, desenli bir kağıdın üzerinde görelim

 

            

Normal kağıt kalemle yazılanlara kıyasla ne kadar da güzel gözüküyor değil mi desenli kağıtlarda? Bu kağıdın basılmış hali ekrandakinden o kadar çok daha güzel olurki, aklınızda hiç mektup yazmak olmasa yine mektup yazmak isterdiniz. Mektuplarınızı yazarken bu şekilde günlük konuşuyor gibi, gününüzü anlatabilirsiniz. O gün çektiğiniz fotoğrafları sanki Whatsapp'tan atıyormuşsunuz gibi sitemizden fotoğraf ekleyerek onu daha da iyi hissettirebilirsiniz.

 

Yine yapabileceğiniz en güzel şey Web sitemiz üzerinden postaneye gitmeden Mektup ve bol bol Resimler gönderin. Onların Faceleri İnstagramları Tiktokları yoktur. Onlar sıkıldıkça mektupları açar okurlar. Fotoğraflara bakarlar. Yine imkanınız varsa web sitemiz üzerinden göndereceğiniz mektuba Kitaplar ve Kartpostallar da ekleyebilirsiniz.

Umarız ki bu yazı size biraz da olsa yol göstermiştir :)